Vzdelávanie

Vzdelávanie je veľmi dôležité a ako vieme aj vzdelanie môže byť rôzne. Našou úlohou je predstaviť Vám práve finančné vzdelanie. Znalosti a skúsenosti získané spolu s nami Vám poskytnú finančnú nezávislosť. Sledovaním najnovších trendov a možností v oblasti samo-financovania a samo-spotrebiteľstva a následným odprezentovaním informácií na základnom seminári a vedľajších preškoleniach Vás naučíme financie efektívne využívať v praxi.

Pre všetkých je pripravený vzdelávací program, na základe poznatkov budete vedieť ako využiť informácie pre seba, rozumne investovať čas, získať poznatky a ešte si znížiť poplatky. Ste pánom svojich peňazí, už sa nikdy nemusíte spoliehať na iných. Na základe vzdelania budete finančnému trhu rozumieť a ešte na samotných finančných produktoch získate peniaze, ktoré Vám patria.

Naučíte sa využívať rôzne finančné produkty a k nim prislúchajúce štátne príspevky pre svoje vlastné potreby. Už sa nemusíte spoliehať na rôznych finančných poradcov, ktorí Vám samozrejme ponúknu produkty, ktoré sú v prvom rade výhodné pre nich. Produkty, za ktoré získavajú zaujímavé provízie. Sami sa budete vedieť rozhodnúť pre tú najvýhodnejšiu ponuku.

“Rozumej, investuj, šetri a zlacni si poplatky vďaka svojmu vzdelaniu.”